Over Ann Vanderschaeghe
Ik ben Ann Vanderschaeghe, geboren in Brugge en sinds 2023 actief als freelance HR-adviseur bij Legal+HR Solutions. Mijn professionele pad begon in 1995 aan de universiteit Gent, waar ik rechten studeerde. In 1999 behaalde ik met onderscheiding mijn diploma, met specialisatie in arbeids- en sociaal recht; een keuze waar ik tot op vandaag met volle overtuiging achter sta.
Sindsdien is mijn passie voor arbeids- en sociaal recht alleen maar gegroeid en zet ik die expertise op verschillende manieren in:
- Als freelance adviseur bij Legal+HR
- Jarenlang als juridisch adviseur en kantoordirecteur bij sociale secretariaten
- Als auteur van diverse artikels en boeken
- Als programmadirecteur en docent bij de postgraduaatopleiding sociale wetgeving en payroll aan VIVES, waar ik eerder ook het postgraduaat HR-management volgde
- Via opleidingen, webinars, netwerkevents en kennisdeling
- En sinds zes jaar als zelfstandige HR-consultant voor uiteenlopende projecten en opdrachtgevers, waar ik nog elke dag bijleer
Daarnaast is de zon mijn beste vriend en compagnon en vertoef ik ook heel graag aan de Spaanse Costa, genietend van heerlijke tapas of een tinto de verano. Het bourgondisch leven is een deugd en tegelijk ook één van mijn zonden .
Om dit te compenseren ben ik ook heel actief bezig met wandelen, tennissen en fietsen. Een aantal jaren geleden richtte ik mijn eigen damesfietsploeg op: de Vitessetjes. Elke woensdagavond en in het weekend trotseren we samen weer en wind — met nadien natuurlijk tijd voor een gezellige knabbel en babbel.
Tot slot ben ik ook trotse mama van twee fantastische dochters, die elk op hun eigen manier schitteren in wie ze zijn en wat ze doen.
Over Elke Sedeyn
Welke normen en waarden heeft Legal+HR Solutions?
Wat ons drijft en wat we belangrijk vinden intern in het team, zijn waarden en normen zoals duurzaamheid, integriteit, betrouwbaar zijn, toegankelijk zijn voor iedereen, klantgerichtheid en vooral we willen jouw vertrouwenspersoon zijn.
Wat drijft ons om KMO-bedrijven te helpen om een goede werkgever te zijn?
Jori, waarom richt je je nu tot KMO bedrijven? Ik ben van mening dat KMO bedrijven een heel belangrijke rol spelen in onze economie en zorgen voor veel tewerkstelling.
Ik ben fier lid van de netwerkgroep BNI Leuven Artois
Sinds 2019 ben ik lid van BNI Leuven Artois. Als ik terugblik op deze boeiende jaren, besef ik dat dit netwerk me heel veel gebracht heeft.