Over Elke Sedeyn
Sinds het voorjaar van 2023 versterkt Elke het team van Legal+HR Solutions als administratief- en projectcoördinator. Ze ondersteunt de dagelijkse werking, beheert de agenda, plant meetings in en zorgt ervoor dat aankoopfacturen en betalingen correct en tijdig in orde worden gebracht. Daarnaast neemt ze ook de marketing en sociale media van het bedrijf voor haar rekening.
Organiseren zit Elke in het bloed. Ze brengt structuur, bewaakt de planning en stemt verschillende taken en projecten op elkaar af. Dankzij haar oog voor detail en rustige aanpak zorgt ze ervoor dat alles vlot blijft verlopen. Ook het contact met klanten en andere partners geeft haar energie.
Doorheen haar loopbaan bouwde Elke ervaring op in commerciële binnendienstfuncties, administratieve jobs tot het organiseren van meetings en evenementen. Ze woonde en werkte bovendien verschillende jaren in het buitenland, waardoor ze haar talenkennis verder kon versterken.
Ze houdt van de afwisseling en veelzijdigheid van de job, want geen enkele dag is hetzelfde op kantoor!
In haar vrije tijd trekt Elke graag de natuur in. Ze wandelt regelmatig stukken van pelgrimsroutes, zowel in binnen- als buitenland en ze is bovendien een echte dierenvriend. Vanuit haar passie voor wandelen en de natuur is ze ook actief als wandel- en natuurcoach. Daarnaast heeft ze een brede interesse in een gezonde levensstijl: van gezonde voeding tot yoga en meditatie. Ook een vleugje cultuur kan haar altijd boeien.
Over Lauren Merens
Welke normen en waarden heeft Legal+HR Solutions?
Wat ons drijft en wat we belangrijk vinden intern in het team, zijn waarden en normen zoals duurzaamheid, integriteit, betrouwbaar zijn, toegankelijk zijn voor iedereen, klantgerichtheid en vooral we willen jouw vertrouwenspersoon zijn.
Wat drijft ons om KMO-bedrijven te helpen om een goede werkgever te zijn?
Jori, waarom richt je je nu tot KMO bedrijven? Ik ben van mening dat KMO bedrijven een heel belangrijke rol spelen in onze economie en zorgen voor veel tewerkstelling.